powered_by_Broker_Consulting

Tomáš Diviak

finančný špecialista

Ak chceš poznať svoju minulosť

– pozri sa ako si na tom teraz.

Ak chceš poznať svoju budúcnosť

– pozri sa na to, čo teraz robíš.

Ak chceš poznať svoju minulosť

– pozri sa ako si na tom teraz.

Ak chceš poznať svoju budúcnosť

– pozri sa na to, čo teraz robíš.

Moje služby

Finančný plán

Ukážem Vám, ako môžete aj vy dosiahnuť svoje sny a skutočne zbohatnúť.

Zaistenie príjmu

Spolu pohľadáme a porovnáme možnosti, ako aj vy môžete zaistiť svoj príjem a životnú úroveň.

Pôžičky a úvery

Nájdem najvhodnejšiu banku pre financovanie vašich potrieb. Nájdem spôsob pre maximálnu úsporu nákladov.

On-line porovnávač

Chcete si porovnať poistenie pre Vaše auto, dom a cestu podľa podmienok a ceny? Môj porovnávač je tu pre vás!

O mojej práci

Predstavte si minulosť – ( tú už nedokážeme zmeniť )

 Predstavte si budúcnosť – ( tú už zmeniť vieme)

 Ľuďom neponúkam produkty,
...spoločne s ľuďmi  tvoríme, modelujeme cestu životom k ich cieľom, túžbam a vytvárame spoločne ich budúcnosť. Ale ako budujeme tak aj chránime pred neočakávanými situáciami. Preto nepracujem pre inštitúcie, ale inštitúcie pracujú pre mojich klientov. Mojim klientom okrem komfortu, pravidelného servisu ponúkam ľudskosť, pokoru a predovšetkým dôstojnosť.

Ako ma hodnotia klienti

Vďaka Tomášovi a jeho ľudskému prístupu, mi okrem ušetrenia peňazí na mojej hypotéke pomohol aj zabezpečiť rodinu. Túto jeho službu som onedlho využila a zistila som, že aj keď zo zdravotných dôvodov nemôžem pracovať mi môj príjem vykryli peniaze zo životnej poistky.
Natália P.
Vybavenie PZP behom pár minút.
Erik H.Bratislava
Tento chalan bol jediný, ktorí mi podal pomocnú ruku, kde ma iný obchádzali a tvrdili, že som neriešiteľný prípad. Zobral to ako výzvu a aj keď to trvalo niečo cez 8 mesiacov než sme dali spoločne všetky papiere dokopy a ja som už strácal nádej vždy mi z úsmevom zdvihol telefón. Z rodinou sa nám už dýcha ľahšie. Odporúčam sa sním stretnúť.
Martin B.
Ďakujem Vám, že ste mi pomohli nájsť vysnívaný byt. A vybavenie všetkých vecí okolo toho. Je to super keď máte všetko pod jednou strechou.
Viera H.
Bola som prekvapená keď som sa stretla s Tomášom a preberali sme existujúce zmluvy mojich detí, (keď že môj poradca nejavil záujem) a chcela som nech mi urobí nové. Ostala som v prekvapená keď mi povedal, že ich rušiť odmieta. Dal si tú námahu a čas a upraviť tie zmluvy aby dávali nejaký zmysel. Keď som sa ho opýtala, prečo neurobil nové zmluvy, ako to robia skoro všetci poradcovia aby si zarobili. Tú odpoveď si budem pamätať dlho – Nie som tu preto aby som za každú cenu menil zmluvy ľudí, ale som tu preto aby som ľuďom vedel pomôcť. Zmenil my pohľad nato čo robí.
Viera V.
Pána Tomáša mi odporučila známa, že my pomôže s PZP. Nič iné som riešiť nechcel. Po stretnutí a príjemnej konverzácii mi ukázal možnosť ako sa viem predčasne zbaviť dlhov. Bol som prekvapený keď že mám svojho osobného bankára s ktorým som sedel pred týždňom a som VIP klientom a on mi tú možnosť neponúkol. Ďakujem Vám a prajem veľa zdravia.
Juraj S.
Vrelo odporúčam. Perfektné online stretnutie keď táto doba je taká aká je. Teším sa na reálne stretnutie u Vás v kancelárii.
Braňo K.

Finančné služby poskytujem na základe registrácie v registri Národnej banky Slovenska v sektoroch poistenie a zaistenie, ako podriadený finančný agent Broker Consulting, a.s. Moje registrácie si môžete overiť na stránkach www.nbs.sk.

Moje certikáty a skúšky